Centrum Fizjoterapii GAMI, renomowana placówka specjalizująca się w rehabilitacji, poszukuje doświadczonego i zaangażowanego fizjoterapeuty. Jeśli jesteś profesjonalistą z pasją i chcesz pracować w przyjaznym środowisku, zapraszamy do aplikowania na stanowisko:

Fizjoterapeuta

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie terapii indywidualnej z pacjentem, uwzględniając jego potrzeby i cele rehabilitacyjne.
  • Wykonywanie zabiegów z zakresu terapii ruchowej zgodnie z zaleceniami merytorycznymi i metodycznymi.
  • Prowadzenie instruktażu ćwiczeń rehabilitacyjnych, dokładne wyjaśnienie pacjentowi technik i metodyk ich wykonania.
  • Wykonywanie zabiegów fizykoterapeutycznych, w tym stosowanie odpowiednich urządzeń i technik.
  • Informowanie pacjentów o postępach w procesie rehabilitacji oraz udzielanie im wsparcia i motywacji.
  • Prowadzenie dokumentacji medycznej zgodnie z obowiązującymi zasadami i przepisami.

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (licencjat, magister fizjoterapii).
  • Prawo wykonywania zawodu fizjoterapeuty.
  • Wysoka kultura osobista, komunikatywność, życzliwy stosunek i otwartość na potrzeby drugiego człowieka.
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie w pracę z pacjentem.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę.
  • Pracę od poniedziałku do piątku, zapewniając równowagę między życiem zawodowym a prywatnym.
  • Możliwość podjęcia pracy od zaraz.
  • Pracę w miłej atmosferze, w zespole profesjonalistów.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres biuro@centrumgami.pl.

Posiadamy bardzo dobrze wyposażone gabinety lekarskie, z pełnym zapleczem i dużą poczekalnią. Zapraszamy do współpracy lekarzy specjalistów w dziedzinie ortopedii, neurologii, rehabilitacji medycznej, chirurgii, pediatrii, kardiologii, geriatrii i reumatologii.

Zgodnie z przepisami RODO informujemy, że przesłane dokumenty będą wykorzystane wyłącznie w celach rekrutacyjnych i nie będą udostępniane osobom trzecim.

Zapraszamy do dołączenia do naszego zespołu i wspólnego działania na rzecz zdrowia i dobrostanu naszych pacjentów!
tel. 505 077 933 / 17 788 35 25

ZAPRASZAMY !