gamiCentrumFizjoterapii-mielecCelem jaki stawiamy sobie w Centrum Fizjoterapii “GAMI” jest zapewnienie Państwu kompleksowej opieki zdrowotnej, opartej na najnowszych światowych standardach w dziedzinie fizjoterapii medycznej kręgosłupa, kolan, barków oraz po rekonstrukcji wiązadeł ACL i PCL i innych dysfunkcji aparatu ruchu.

Terapia fizjoterapeutyczna polega na indywidualnym podejściu do pracy z Pacjentem podczas sesji fizjoterapeutycznej trwającej ok. 75 min.

Indywidualny program terapii opracowany dla Pacjenta przez fizjoterapeutę, jest gwarancją uzyskania zamierzonych efektów podczas fizjoterapii w możliwie najkrótszym czasie.

Standardowa terapia – to zespół zabiegów opartych na standardach IFOMPT (Międzynarodowej Federacji Ortopedycznych Fizjoterapeutów Manualnych) oraz wieloletnim doświadczeniu fizjoterapeutów, skumulowanych w ciągu sesji terapeutycznej i optymalnie dobranych dla pacjenta zgodnie z etapami gojenia tkanek, lokalizacją uszkodzonych struktur, stadium choroby, schematem bólowym itp. Kompleksowe podejście do procesu leczenia przynosi najskuteczniejszy efekt powrotu do sprawności fizycznej. Przywrócenie prawidłowych wzorców ruchowych, poprawa ogólnej sprawności i stabilizacji oraz poprawa zaburzonej kontroli nerwowo-mięśniowej, pozwalają na pełny powrót do zdrowia. Wszystkie te elementy połączone w całość w trakcie Medycznego Treningu Terapeutycznego, pozwalają doskonalić to, co wcześniej wykonywaliśmy w sposób naturalny, a teraz zostało utracone na skutek urazu, bądź zaniedbania własnej sprawności.

Usługi świadczymy na najwyższym poziomie, w dobrze wyposażonych gabinetach masażu, fizykoterapii, terapii manualnej i dużej, klimatyzowanej sali ćwiczeń.

Współpracujemy z lekarzami specjalistami w dziedzinie rehabilitacji, ortopedii, neurologii i neurochirurgi.

Nasza praca polega na indywidualnym podejściu do Klienta w celu osiągnięcia zamierzonego celu terapeutycznego.

Cechuje nas sumienność, kompetencja i pełne zaangażowanie w pracy z Pacjentem.

Serdecznie zapraszamy.